Rímskokatolícka cirkev, farnosť Velčice, filiálky Mankovce a Zlatno

Tretia pôstna nedeľa

Farske-oznamy-tretia-postna-nedela

Ostatné oznamy:

Dnes  je pri všetkých sv. omšiach prvonedeľná zbierka na potreby farnosti.

Vopred vám vyslovujem za vaše milodary úprimné Pán Boh odmeň.

Počas pôstneho obdobia sa budeme modliť pobožnosť krížovej cesty.

V piatok pred sv. omšou vo Velčiciach o 17. 15 hodine a v nedeľu o 15. 00 hodine.

Prosím, aby si modlitbu krížovej cesty pripravili v piatok vždy ružencové spoločenstvá a v nasledujúcu nedeľu mužov a otcov našej farnosti.

Taktiež prosím, aby sa pobožnosť krížovej cesty modlila aj vo filiálnych kostoloch v týždni pred sv. omšou namiesto modlitby posvätného ruženca.

Srdečne pozývame na modlitbu krížovej cesty.

O upratovanie farského kostola v sobotu  11. marca 2023 prosím rodiny:

Homolovú (č. d. 349), Smieškovú (č. d. 350), Rosinovú (č. d. 358) a Kľučiarovú (č. d. 359).

Nech vám dobrotivý Pán odmení vašu službu a ochotu.

Oznam pre birmovancov:

V piatok 10. marca 2023 o 19.00 hodine bude stretnutie birmovancov vo farskom kostole vo Velčiciach. Účasť birmovancov je povinná!

Ospravedlniť sa z neúčasti a to len z vážnych dôvodov je možné najneskôr tri dni pred stretnutím priamo pánovi farárovi.

OZNAMY PRE:
PRVOPRIJÍMAJÚCE DETI

OZNAMY PRE:
BIRMOVANCOV

Aktuálne farské oznamy

Farské oznamy 06.03. – 12.03. 2023

Tretia pôstna nedeľa

Farske-oznamy-tretia-postna-nedela

Ostatné oznamy:

Dnes  je pri všetkých sv. omšiach prvonedeľná zbierka na potreby farnosti.

Vopred vám vyslovujem za vaše milodary úprimné Pán Boh odmeň.

Počas pôstneho obdobia sa budeme modliť pobožnosť krížovej cesty.

Srdečne pozývame na modlitbu krížovej cesty.

O upratovanie farského kostola v sobotu  11. marca 2023 prosím rodiny:

Nech vám dobrotivý Pán odmení vašu službu a ochotu.

Oznam pre birmovancov: